Kontakt

Zapraszam Państwa do kontaktu telefonicznego – dzięki temu będę mógł poznać Wasze potrzeby i podjąć skuteczne działania.

Wasze auto zostanie sprawdzone w niezależnym warsztacie samochodowym (koszt ok. 800 zł). Doradzę, odpowiem na pytania i pomogą w realizacji marzenia – sprowadzanie samochodów z Niemiec, Austrii czy Szwajcarii nie musi być skomplikowane i może przynieść wiele radości na długie lata.

Przekonajcie się Państwo sami!

 

tel: +48 662 410 947

email: info@kuki-cars.pl

Formularz kontaktowy

Zadowolenie z zakupionego samochodu

Samochód powinien być skarbem, a nie skarbonką. Dlatego też moje priorytety to solidność, uczciwość i precyzja. Dzięki temu możecie Państwo zakupić taki pojazd, z którego będziecie dumni nie tylko przez pierwsze kilka dni, ale całe lata.

Bezproblemowa eksploatacja samochodu
Około 70% aut używanych na polskim rynku to klasyczny „złom”, który jest dobrze przygotowany do sprzedaży przez właścicieli lub handlarzy. Stawiając na moje usługi, możliwe jest sprowadzenie samochodu, którego stan techniczny będzie doskonały.
Znam się na rzeczy
Przede wszystkim – pasjonatem samochodów. Moim celem jest wspomóc Państwa w zakupie pojazdu w pełni sprawnego technicznie, z którym nie będziecie mieli jakichkolwiek problemów. Zapewniam kompleksowe wsparcie przy zakupie, negocjowaniu ceny oraz wszelkich formalnościach rejestracyjnych.
Sprawdzony wybór
Jestem osobą konkretną, uczciwą i zdecydowaną, dlatego też tego samego wymagam od moich Klientów. Zapraszam więc do kontaktu te osoby, które wiedzą, czego chcą i pragną sprowadzić auto w doskonałym stanie.